Top destinace

Přímé spojení Praha a Larnaka

Pokud se chystáte na ostrov Kypr máme pro Vás dobré zprávy neboť Cyprus Airways oznámily nové přímé linky mezi Prahou a Larnakou.

číst : celý článek

Pronájem vozidla Co znamená nebo podobné

Co znamená "nebo podobné" při pronájmu automobilu?

číst : celý článek

Nové destinace Ryanair z Prahy do Malagy a další

Irský nízkonákladový letecký dopravce Ryanair v Praze oznámil zahájení provozu na osmi nových linkách. 

číst : celý článek

Přímá linka Wizzair na Island

Další výborná zpráva pro cestovatele a milovníky ostrova Island. Z Prahy začíná létat do Keflaviku-Reykjavík od letního letového (31.5.2017) i společnost Wizzair.

číst : celý článek

Půjčení auta v Los Angeles-cesta po Kalifornii

Uvažujete o cestě do USA a Kalifornie potom pokračujte ve čtení, protože jsme pro Vás připravili návrh cesty pro cca 12 denní putování Kaliforníí autem.

číst : celý článek

Půjčení auta v Dubaji

Cesta do Spojených Arabských Emirátů z Prahy do Dubaje trvá přibližně 5 hodin.

číst : celý článek

Půčovna aut Tbilisi-Gruzie

Stále více populární zemí na pronájem vozidla je Gruzie se vstupní branou letiště Tbilisi. Cestu lze plánovat i do sousedních zemí Arménie a Turecko.Poplatek za přejezd se pohybuje kolem 70 dolarů.Pozor některé půjčovny přejezd nepovolují je nutné ověřit.

číst : celý článek

Půjčení auta v Bulharsku

Bulharsko je lákavá prázdninová destinace, která se může pochlubit dlouhými písečnými plážemi Černého moře, bujnou krajinou s horami a lesy, stejně jako rušné živých města, jako jsou Varna a Sofii nebo Burgas

číst : celý článek

Půjčovna aut Španělsko

Mnoho turistů se rozhodne půjčit si auto ve Španělsku, je to nejjednodušší způsob, jak se velmi rychle dostat kamkoli a vidět všechny památky, úchvatné scenérie a fantastické pláže. 

číst : celý článek

Půjčení auta Madeira

Madeira je portugalské souostroví v Atlantském oceánu, přibližně 400 km severně od Tenerife.

číst : celý článek


Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz