Pronájem vozidla Co znamená nebo podobné

Co znamená "nebo podobné" při pronájmu automobilu?

Pokud jste si nedávno rezervovali auto v půjčovně nebo se chystáte pronájmout auto, určitě jste si všimli, že při pohledu na výběr vozidla ve vámi požadované destinaci je uvedený model vozidla a vedle je uvedeno "nebo podobné".

Např.Volkswagen Golf nebo podobné

Tak co vlastně znamená a proč nemůže půjčovna aut nabízet přesně značku a model doporučený při rezervaci?

Řízení vozového parku je poměrně komplikovanou záležitostí pro půjčovny na celém světě,kteří přijímají rezervace od specializovaných serverů na vyhledávání vozidel jako je půjčovnaautlevně.cz . V těchto velkých objemech není vždy možné přesně vědět, jaká konkrétní značka auto bude k dispozici pro každý daný pronájem. Většina vozidel autopůjčoven obvykle zahrnuje širokou škálu kategorií vozidel, která vyhovují řadě požadavků zákazníků a potřebám vozů např. mini nebo úsporné pro ty, kteří hledají nejlevnější možnost pronajmout si auto až na sedmi až devítimístná vozidla pro skupiny a  větší rodiny nebo i luxusní vozy pro zákazníky, kteří hledají něco trochu exkluzivního a rádi si zaplatí za výsadku řídit něco, co by jinak neměli možnost vyzkoušet.

Kromě toho musí dodavatel tedy půjčovny aut skutečně neustále doplňovat a udržovat vozový park a v dané kategorií může mít vozidla od různých značek. To může vést k pronájmu resp nabídce vozidel s více než jedním značkovým a modelovým vozem ve stejné kategorii, a proto musíme při nabídce přehledu vozidel na půjčovnaautlevně.cz uvádět "nebo podobné" .

Například v nejpoužívanější kategorii vozidel „Úsporné“ můžete dostat tyto vozidla:

 

Ford Fiesta

Hyundai i20

VW Polo

Opel Corsa

Citroen C3

Toyota Yaris

Renault Clio

 

Takže nelze půjčovnou garantovat zobrazený vůz při rezervaci, ale půjčovna vám musí nabídnout vozidlo ,které má stejnou nebo vyšší velikost na počet osob a počet zavazadel, zachována musí být i specifikace na typ řazení manuál nebo automatické a počet zvolených dvěří.

Z naší praxe víme,že půjčovny se snaží dodržet vozidlo zobrazené na voucheru pokud to je trochu možné tak ho nabídnou.Některé půjčovny aut už uvádí přímo v přehledu vozidel „Zaručený model vozidla“ 

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz