Ryanair 2020 - nové přímé linky do Řecka

 

Novinky pro léto 2020 jsou tady.Letecká společnost Ryanair ohlásila, že od června 2020 zahájí linku z Prahy na Korfu, Rhodos a Soluně.

 

Od 4. června bude Boeing 737-800 s číslem FR1543 každý čtvrtek odlétat ve 12:45 z Prahy na ostrov Korfu .Letenky rezervujte např. na fly4less.cz

Půjčovna aut letiště Korfu se nachází přímo před letištním terminálem, vyberte si vozidlo dle vašich potřeb, ceny na léto začínají od 290 Kč/den. 

pujcovna aut na korfu

Nová linka bude směřovat i na řecký ostrov Rhodos, číslo letu FR3068/9 a bude létat ve středu v časech 07:25 z letiště Praha a v neděli v 15:05. 

Půjčovna aut letiště Rhodos nabízí vozidla věech velikosti včetně SUV, mikrobusů nebo zcela malých pro 2-3 osoby od autopůjčoven Avis, Hertz, Budget, Centauro, Alamo a dalších. Ceny na léto začínají od 280 Kč/den. Rezervujte včas !

pujcovna aut rhodos letiste

Od 1.dubna 2020 bude Boeing 737-800  Ryanairu operovat na lince FR3626/7 každou středu odlétat v 11:20 z Prahy do Soluně  

Půjčovna aut Soluň-Thessaloniki letiště je jedna z nejžádanější destinací v Evropě pro letní dovolenou bez limitů, levný pronájem auta během minuty do vašeho emailu.

pujcovna aut rhodos letiste

 

 

Pozor letecká společnost si vyhrazuje možnost úpravy letového řádu.

 

 

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz