Půjčení auta do Chorvatska

Chystáte se se v létě na dovolenou do Chorvatska ,ale nemáte auto nebo chcete jiné větší vozidlo? Pak využijte našich služeb a porovnejte si nabídku vozidel všech kategorií ve velkých českých městech.

Nejvýhodnejší pronájem vozidla do Chorvatska je na letištích Praha, Brno , Ostrava. Ale můžete zapůjčit i v centru města, kde nabídka není tak široká a ceny jsou vyšší.

pujceni auta do chorvtska

 

Velmi populární pro cestu do Chorvatska jsou větší rodinná vozidla typu SUV. Pokud jste větší skupina nebo 2 rodiny zvažte půjčení vícemístných vozů kategorie mikrobus nebo minibus verzi 7 míst až 9 míst.

S tímto pronájmem vozidel máme vždy výbornou zpětnou vazbu a dobré zkušenosti od klientů cestujících do Splitu nebo Zadaru,ale i dalších vzdálených míst v Chorvatsku.

Rezervujte si vozidlo včas nejlépe 4-5 měsíců před cestou za ty nejlevnější ceny.

Prohledali jsme za vás některé nabídky cen vozidel 

4-18.července 2020   tj.  14 dní pronájmu

Půjčení vozidla Praha letiště

Škoda Octavia...6060 Kč

Škoda Karoq SUV ... 10800 Kč

Renault Trafic, Mikrobus 9 cestujících ... 17000 Kč

K cenám je nutné připočíst poplatek cca 50 EUR  za cestu do zahraničí.

Kauce u těchto vozidel se pohybuje od 18000 do 30000 Kč. Kauce je blokována na kreditní kartě řidiče.

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz