Ryanair ohlašuje v červnu 2020 nové otevírání dalších linek z Prahy

Co chystá Ryanair přímo z Prahy?

Od srpna začne létat do slovenských Košic a na kyperský Pafos na západě ostrova

 

Nabídka půjčoven aut letiště Košice                                    Nabídka autopůjčoven letiště Pafos

 

Do Košic bude létat Ryanair od 3. srpna dvakrát týdně. Zpáteční letenka začíná na  částce 1600 Kč

Na Kypr bude létat Ryanair z Prahy dvakrát týdně v úterý a v sobotu s počátkem od 1. srpna.

V sobotu vylétá 10:55 (Praha) – 15:20 (přílet Pafos) a zpět odlet v 15:45 s příletem do Prahy v 18:10.

V úterý bude Boeing 737 létat v 8 hodin ráno z Prahy s příletem ve 12:25 na Kypr, odlet z Pafosu 12:50 s příletem 15:15. Letenky můžete pořídit za 2100 Kč.

 

Ryanair výrazně přitvrdí u letů mezi Prahou a středomořskými letovisky. Oznámily rozšíření nabídky do Řecka a Španělska

Navýšení kapacit v Praze bude zejména přítěží pro Smartwings ,která současnými cenami jen těžko může konkurovat..

Navýšení frekvencí se týká čtyř linek:

Mallorka a Malaga

Korfu a Rhodos

Od srpna začne nabízet spojení čtyřikrát týdně (úterý, středa, sobota, neděle). V případě řeckých ostrovů dochází k navýšení počtu letů z jednoho na tři týdně.

Aktualizováno 27.6.2020

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz