Půjčení auta v Norsku: Průvodce nezapomenutelným dobrodružstvím v severské kráse

Norsko, země fjordů, ledovců a nádherné přírody, láká cestovatele k nezapomenutelným zážitkům. A co kdybyste si tuto krásu mohli prohlédnout ve vlastním tempu, za volantem půjčeného auta? Půjčení auta v Norsku vám umožní objevit místa, která jsou mimo dosah hromadné dopravy. Zde je náš průvodce, jak si půjčit auto v Norsku a plně využít své cestovatelské dobrodružství.

1. Výběr půjčovny:
Vyberte si spolehlivou autopůjčovnu. Doporučuje se prověřit recenze a hodnocení online, abyste měli jistotu kvalitního servisu.

2. Rezervace předem:
Zarezervujte si auto předem online. To vám nejen zajistí dostupnost vozidla, ale často můžete využít i slevy za předčasnou rezervaci.

3. Druhy vozidel:
Vyberte auto vhodné pro vaše potřeby. Pokud plánujete cestovat v zimních měsících, zvažte auto s pohonem všech kol a zimními pneumatikami.

4. Doklady:
Při vyzvednutí vozidla budete potřebovat platný řidičský průkaz, pas a platební kartu pro zálohu. Mezinárodní řidičský průkaz může být také užitečný, i když není vždy nutný.

5. Pojištění:
Zjistěte, jaké pojištění je zahrnuto v ceně a zda máte možnost dokoupit doplňkové pojištění, například proti škodám způsobeným srážkou s volně žijícími zvířaty nebo pojištění pneumatik.

6. Silniční pravidla:
Seznamte se s norskými silničními pravidly a zvyklostmi. Například platí povinnost používání světel i během dne.

7. Navigace:
Zvažte si půjčit auto s navigačním systémem nebo si přineste vlastní navigaci. To vám usnadní orientaci v cizí zemi.

8. Plnění paliva:
Vozidlo vám bude většinou předáno s plnou nádrží a očekává se, že ho vrátíte také s plnou nádrží. Ujistěte se, že si nádrž natankujete před vrácením auta.

9. Bezpečnost:
V zimních měsících je bezpečnost na silnicích důležitá. V zimním období jsou některé cesty uzavřeny nebo obtížně průjezdné. Informujte se o aktuálních podmínkách a vybavení vozidla (řetězy na kola, skříň na lyže apod.).

10. Výlety a zastávky:
Plánujte si zastávky na malebných místech a využijte možnost objevit norskou krásu mimo hlavní turistické trasy.

Zde je seznam několika autopůjčoven v různých norských městech:

Oslo:

Sixt
Avis
Hertz
Budget Car Rental
Europcar
 

Bergen:

Enterprise Rent-A-Car
Thrifty Car Rental
Rent-A-Wreck
Budget Car Rental
 

Trondheim:

Europcar
Avis
Hertz
Sixt

Stavanger:

Hertz
Budget Car Rental
Avis
Sixt
Tromsø:

Europcar
Budget Car Rental
Hertz
 

Kristiansand:

Avis
Hertz
Europcar
 

Bodø:

Budget Car Rental
Europcar
Toto jsou jen některé z autopůjčoven, které můžete najít v norských městech. Při plánování cesty je vždy dobré prověřit více možností a porovnat nabídky různých půjčoven, abyste si vybrali tu nejvhodnější pro vaše potřeby.

Půjčení auta v Norsku vám otevře dveře k nezapomenutelnému dobrodružství. S vlastním vozem budete mít svobodu prozkoumat fjordy, horské vrcholy a malebné vesnice, které by jinak mohly zůstat skryty. Buďte připraveni na neuvěřitelné výhledy a nekonečné možnosti objevování této úchvatné severské země.

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.



Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz