Půjčovna aut Španělsko

Autopůjčovny jsou označeny Rent A Car nebo také alquiler de coches. Kromě mezinárodních firem, jako Avis, Hertz, Europcar nabízejí vozidla i místní autopůjčovny, z nichž mnohé poskytují srovnatelné služby a často bývají i levnější. Je třeba se ujistit, zda je v pronájmu zahrnuto havarijní pojištění (seguro), ptejte se také na výši a podmínky spoluúčasti při nehodách (franquicia). V celkové ceně bývá zahrnut pronájem na 24 hod., havarijní pojištění, neomezený počet kilometrů, IVA (DPH). Většina půjčoven vyžaduje vratnou zálohu. Pronájem auta na 24 hodin stojí od 14 EUR (Ford Fiesta) a výše, s vyšším počtem dnů (od tři dnů) jsou tarify nižší. Často se vyžaduje platba platební kartou.

Abyste si mohli půjčit auto, musíte mít alespoň 21 let a vlastnit řídičský průkaz minimálně dva roky.

Půjčovna aut ve městě Malaga

Provincie Malaga

Město MalagaCosta del Sol s letovisky Benalmádena, Torremolinos, Fuengirola, Marbella; správní centrum Málaga (maurská pevnost Alcazaba, mudejarský kostel San Juan, renesanční katedrála, lidové hospůdky); bílé maurské vesničky Casares, Mijas, Coín, Grazalema, Frigiliana; romantická Ronda v horské krajině)
Město Malaga se může pochlubit jednou z největších koncentrací prvotřídních golfových kurzů, proto je také často přezdívaná „Costa del Golf“. Pro rodiny s dětmi jsou zde zábavní parky, zejména aqua parky, motokáry, safari park a mnoho městských parků. Pro mladší návštěvníky je připravena jako oblast zábavy Benalmadena Puerto Marina & „24 hodinové náměstí“ a Marbella Puerto Banus. Obě dvě místa jsou velmi módní a elegantní.V centru města se nachází nádherný park Alameda, a na cestě do Antequera najdete rozsáhlé zahrady de la Concepcion (zahrady neposkvrněného početí).Malaga má krásné slunečné podnebí, přibližně 320 slunečných dní v roce s průměrnou teplotou vzduchu 23 ºC. Průměrná teplota vody v moři je 17 ºC, teplota vody dosahuje maxima v srpnu a to 24 ºC. Díky těmto teplotám vody je možné věnovat se vodním sportům celoročně.

Jak poznat Malagu a její okolí? Jednoznačně nejpopulárnější je levné půjčení auta. Pujcovnaautlevne.cz nabízí bezkonkurenční nabídku pronájmu vozu v Andalusii a slevy v desítkách procent na pronájem auta ve španělských městech tak jako je Malaga. Rezervujte online jedním klikem Vaše auto od renomované společnosti jako je EuropCar, Hertz, Avis, Goldcar,Thrifty Rent a Car. Porovnejte i další nabídky španělských měst jako jsou Valencie, Barcelona, Alicante.

 

Základní údaje o Španělsku

Oficiální název: Španělské království (Reino de España)
Hlavní město: Madrid (3 292 759 obyv.)
Rozloha: 504 782 km²
Počet obyvatel: 42 917 064
Hustota obyvatel: 84 obyvatel na km²
Etnické složení: Španělé (73%), Katalánci (18%), Baskové (2,5%) a další
Správní členění: 17 autonomních regionů + Ceuta a Melilla na území Maroka s vlastním autonomním statutem
Úřední jazyk: španělština (na celém území Španělska) + katalánština (Katalánie a Baleárské ostrovy), galicijština (Galicie), valencijština (Valencijský region), baskičtina (Baskicko a některé oblasti Navarry)
Měna: Euro (EUR) – od 1.1.2002
HDP na obyvatele: 19 680,6 USD
Nezaměstnanost: 14,2%4
Časové pásmo: GMT + 1 (letní čas zaveden)
Náboženství: římsko-katolické (83 %)
Státní zřízení: parlamentní monarchie
Hlava státu: král Juan Carlos I

Španělsko je bezpečnou zemí

Samozřejmě i zde, zvláště v turistických centrech, velkých městech a na dálničních odpočívadlech dochází k okrádání turistů. Doporučuje se dodržování následujících opatření:

 • neponechávat v autě doklady, cennosti
 • pasy, letenky, finanční hotovost a jiné cenné věci ponechat, pokud je to možné, v hotelovém trezoru
 • nemít důležité doklady a věci na jednom místě
 • poznamenat si telefonní číslo 112, které platí na celém území Španělska a na němž vás operátor přepojí na policii, záchrannou službu, hasiče
 • pasy, letenky, finanční hotovost a jiné cenné věci ponechat, pokud je to možné, v hotelovém trezoru
 • používat platební karty či cestovní šeky, ale i v tomto případě mít u sebe i menší finanční hotovost
 • mít poznamenána telefonní čísla bankovního domu za účelem nahlášení odcizení (ztráty) platební karty
 • nepřespávat na osamocených místech
 • pokud možno nepoužívat autostop
 • dodržovat dopravní předpisy, protože pokuty jsou ve Španělsku poměrně vysoké a policie je vyžaduje zaplatit na místě
 • pojištění na cestu do zahraničí (lékařské ošetření, hospitalizace, úmrtí, okradení) a předem se seznámit s pojistnými podmínkami
 • znát základní španělskou terminologii

Dále se doporučuje, aby čeští občané měli poznamenáno telefonní číslo konzulární sekce velvyslanectví a byli obeznámeni s reálnými možnostmi poskytování pomoci a intervence ze strany tohoto zastupitelského úřadu, aby, pokud je to možné, byli vybaveni mobilním telefonem, měli kontakt s rodinnými příslušníky a přáteli, kteří by byli schopni jim v případě potřeby poskytnout finanční pomoc.

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

 • vašek, Brno

  meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

 • Pavelš, Břeclav

  Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

 • jarka, Plzen

  prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz