Půjčovna aut Itálie

Itálie je krásná země a asi nejznámější je jako domov olivového oleje, těstovin, výborného vína, mafie a zářícího slunce, římských ruin a renesančních paláců. Itálie má hodně co nabídnout svým turistům a lákadel je opravdu mnoho. Ačkoli některé z těchto pojmů jsou úžasné a zajímavé, bylo by škoda, kdyby to bylo to jediné, co Vás na Itálii zaujme. Itálie je určitě ještě mnohem složitější a zajímavější než tyto pojmy.

 

Délka pobřeží Italské republiky dosahuje téměř 7 600 km. Itálie leží na Apeninském poloostrově, které obklopuje Jaderské, Iónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. V Itálii najdeme především písčité pláže.

 

Pobřeží z Terstu po Malfalcone je tvořeno skálou. Dále přes Benátky až do Ancony se střídají písčité pláže a laguny (laguny hlavně na severu a v okolí Benátek). Jižně od Ancony je pobřeží narušeno poloostrovem Conero, kde se nacházejí oblázkové pláže. Z Porto Recanati pokračují písčité pláže (v oblasti Marche a Abruzzo tzv. Palmová riviéra) až k hornatému poloostrovu Gargano. Na Garganu se nacházejí překrásné písčité a oblázkové pláže, hned vedle vápencových útesů.

V Apulii je pobřeží tvořeno plochou skálou. Výjimku tvoří pobřeží u Gallipoli s bílým pískem. Východní část Itálie je především písčitá, na západě skály a oblázkové pláže. Obdobně se dá popsat i Sicílie. Kamenité pobřeží Itálie se táhne na sever až k Francii, místy s pruhy písčitých pláží (Salerno, Marina di Varcaturo u Neapole, okolí Říma, Marina di Grosseto, San Vincenzo, Lido di Camaiore, Alassio, San Remo – písčité pobřeží).

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz