Půjčovna aut v USA

USA se bez aut neobejde, čemuž odpovídá i velké množství pronajímatelů aut, motocyklů a obytných aut a také výborná infrastruktura dopravního spojení. Podmínky jsou jednoduše dokonalé pro návštěvníky z celého světa, aby mohli celou zemi samostatně procestovat. Nabízíme širokou nabídku automobilů všech velikostí, aby bylo Vaše cestování jednodušší a maximálně pohodlné.

Velký výběr kategorií: auta pro 2 osoby, vany pro 8 nebo 12 osob, sportovní autaočky po celých USA – na letištích, ve městech
různé modely aut, od nejmenších po luxusní limuzíny, 4WD, kabriolety, minibusy, kompaktní
pronájmy automobilů také v Kanadě
komplexní pojištění automobilu: LDW (základní pojištění)
místní taxy a poplatky
řízení auta dvěma řidiči
plná nádrž benzínu
 

Půjčovna aut ve městě Miami:


Miami je velké město na jihu USA. Nachází se na jihovýchodu oblasti Florida. Oblast lze považovat za letní destinaci. Nabízí zejména podmínky pro letní aktivity. Karibské moře je pro turisty velmi silným magnetem. Počet obyvatel města se aktuálně blíží počtu kolem 400 000. Je to 60. největší město Severní Ameriky. Miami je důležité přístavní město. Z přístavu se dostanete na krásné ostrovy Karibského moře.

Léto na Floridě je dlouhé, vlhké a velmi teplé zejména v letních měsících dosahuje vlhkost vzduchu 95% . V měsících duben, květen, červen, červenec, srpen, září a říjen překračují 30°C. Zima je velmi mírná a suchá. Pro představu je zima na Floridě jako v ČR na jaře. Nejnižší teploty 24°C – 26°C jsou v měsících leden, únor, březen a prosinec. Samozřejmě je počasí odlišné od lokality na Floridě. Stát lze rozdělit na dvě podnebné oblasti – tropickou na jihu od čáry Bradenton – Vero Beach a subtropickou na severu.

 

Jak poznat Miami a okolí? Jednoznačně nejpopulárnější je levné půjčení auta. pujcovnaaulevne.cz nabízí bezkonkurenční nabídku pronájmu vozu na Floridě a slevy v desítkách procent na pronájem auta ve španělských městech tak jako je Miami. Rezervujte online jedním klikem Vaše auto od renomované společnosti jako je EuropCar,Hertz, Avis, Goldcar,Thrifty Rent a Car. Porovnejte i další nabídky floridkých měst jako jsou Orlando, Fort Lauderdale, Tampa.

 


Půjčovna aut ve městě New York:

New York je největší aglomerací ve Spojených státech.. V metropolitní oblasti New York do které jsou zahrnuty i oblasti New Jersey, Pennsylváie a Connecticutu, které s New Yorkem sousedí, žije celkem 20.000.000 obyvatel.

Co do počtu obyvatel se může s aglomerací NYC v Americe měřit jen Los Angeles area s 15 ti miliony obyvatel.

New York je v mnoha směrech a právem městem č.1 v Americe. Je obchodním, kulturním i dopravním centrem Spojených států i světa. Pro většinu návštěvníků i přistěhovalců do Ameriky byl prvním městem v Nové zemi.

New York je opravdu světovým městem.

Najdete tu Čínskou čtvrť, nedaleko italskou enklávu Little Italy a další čtvrtě nebo jen ulice a nebo jen jeden obchůdek či restauraci kde potkáte Portorikánce, Řeky, Korejce, Vietnamce, Rusy, Araby,Filipínce,Indy,Pakistánce, a další národy z celého světa.

Město je rozděleno do pěti čtvrtí a většina města leží na ostrovech. Nejznámější je Manhattan. Dále patří k NYC Brooklyn. Queens, Staten island a Bronx.

Na ostrově Manhattan je největší hustota mrakodrapů na světě. V oblasti Wall street na Dolním Manhattanu je jedno z obchodních center světa.

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Základní údaje o USA:

Oficiální název zní Spojené státy americké (Unated States of America – USA). USA jsou demokratickým státem s hlavním městem Washington. Jsou asi čtvrtým největším státem na světě a asi třetím státem světa s nejvyžším počtem obyvatel. Se spojenými státy sousedí Kanada a Mexico. Západní břehy lemuje Tichý oceán a východní břehy Atlantický oceán. Spojené státy se skládají asi z 50 států. Státy patří mezi nejmocnější země světa. Dokážou nasadit kdekoliv na světě ve velmi krátké době svoje vojska a jejich politický a sociální viv je cítit téměř všude ve světě. Podnebí je vesměs mírné. Záleží kde se nacházíte.

Nejnižší bod Údolí smrti (Death Valley) je asi 86 m pod mořem a nejvyžší hora Mount McKinley (na Aljašce) má 6 194 m n.m. Ve státech se nachází hory Kordillery, které se táhnou pak do střední a jižní ameriky jako andy. Délka amerického pobřeží činí 19 924 km. Nepočítáme ostrovy to by pak bylo mnohem více. Pro představu délka ČR je asi 800 km.

Mezi největší řeky patří Missisipi, Missouri, Řeka Svatého Vavřince, Rio Grande a Colorado.

V USA můžeme nalézt i mnoho velkých a malých jezer. Nejznámější jsou velká jezera (Hořejší jezero, Michiganské jezero, Huronské jezero a jezero Ontario).

Můžeme zde nalézt i Niagarské vodopády což jsou určitě největší a nejznámější vodopády v americe.

Mezi největší města patří New York City (8 mil.), Chicago (2,8 mil.), Los Angeles (3,8 mil.), Houston (2,0 mil.), Philadelphia (1,4 mil.), Phoenix (1,2 mil.), San Diego (1,2 mil.), San Antonio (1,2 mil.) a Dallas (1,2 mil.).

 

 

Národní park Yellowstone
Yellowstone se nachází ve státě Wyoming. Tento národní park patří k nejstarším a nejpestřejším s velkým množstvím gejzírů, spoustou divoké zvěře a překrásnou přírodou.

Národní park Grand Canyon
Velkou pozoruhodností na jihozápadě je dozajista Velký kaňon, který by bylo na své dovolené po USA škoda vynechat. Tento přírodní útvar je považován za jeden z největších divů světa. Jedinečná krajina jistě zapůsobí i na zcestovalé turisty. Kaňon je sedmnácet metrů hluboká a do 29 km široká strž.

Národní park Monument Valley
Monument Valley, tzv. „Údolí památníků“ se nachází na hranici severní Arizony s jižní částí Utahu. Ocitnete se najednou v krajině známé z westernů, v indiánské rezervaci kmene Navajo.

 

Národní park Death Valley
Údolí smrti, které se nachází v Mohavské poušti ve státě California. Death Valley můžete nejlépe navštívit na své dovolené mimo letní měsíce, kdy teploty nejsou tak vysoké (v létě mohou dosahovat až k 50ti stupňům Celsia). Tento národní park se může pochlubit nejhlubší proláklinou na západě (nachází se 86 m pod hladinou moře). V tomto NP se před Vámi otevřou nerušené pouštní scenérie s doposud nenarušenou přírodou.

Národní park Yosemite
V tomto parku, který byl ustanoven roku 1890 naleznete nejen překrásnou přírodu, ale také nejvyšší vodopád v USA – Yosemite Waterfall. Oblíbený je také horolezci, jelikož nabízí velké množství výstupů. Návštěvnost je zde nejvyšší zejména v letních měsících.

Národní park Zion
Slovo Zion (Sion) je původem z hebrejštiny a znamená posvátné místo. Tento park se nachází v Utahu na jihozápadě Spojených států amerických. Turisty je vyhledávaný zejména pro svou pestrou škálu živočichů, rostlin a pro své pozoruhodné geologické útvary (mohutné pískovcové stěny zajímavých tvarů). Rozloha parku činí 593 km².

Národní park Arches
Na své dovolené by jste tento park neměli rozhodně vynechat, Arches leží na jihovýchodě Utahu ve Spojených státech amerických a může se pochlubit nejen fantastickými skalními oblouky (nejznámější je Delicate Arch), ale také mosty a okny v erodovaném červeném pískovci. Rozloha parku je 310 km². Za národní park byl uznán roku 1971.

 

 

 

Velvyslanectví České republiky v USA
Embassy of the Czech Republic
3900 Spring of Freedom St., N.W., Washington, D.C. 20008
Tel: 001202/2749100, KO-2749103


web: www.mzv.cz/ washington
úřední hodiny: Po – Pá 9,00 – 18,00
Důležitá telefonní čísla v USA
policie, záchranná služba, hasiči: 911

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz