Půčovna aut Tbilisi-Gruzie

 

Stále více populární zemí na pronájem vozidla je Gruzie se vstupní branou letiště Tbilisi. Cestu lze plánovat i do sousedních zemí Arménie a Turecko.Poplatek za přejezd se pohybuje kolem 70 dolarů.Pozor některé půjčovny přejezd nepovolují je nutné ověřit.
Pro řízení a pronájem vozidla v Gruzie musíte mít alespoň 21 roků opět u velkých vozidel typu SUV požadují autopůjčovny věk 23 let.
Kauce u vozidel se pohybují poměrně nízko i za vozidlo podobné Toyota Prado je požadována blokace 500 EUR. Přesná výše kauce bude na vašem rezervčním voucheru, který obdržíte do emailu.
Kauce je blokována na kreditní kartě řidiče a odpovídá vaší spoluúčasti.

 

Rezervace vozidla online    >>Tbilisi letiště                                                                        Rezervace vozidla online    >>Batumi letiště

 

Něco málo o zemi Gruzie


Georgia-Gruzie se nachází v kavkazském regionu, na křižovatce Evropy a Asie, na východním konci Černého moře. To je ohraničené na severu a severovýchodě Ruskem, na východě a jihovýchodě Ázerbájdžánem, na jihu je Arménie a Turecko, a na západě omývá břehy Černé moře. Země je spjata s Kavkazem a podstatná část jejího povrchu je hornatá. Zjednodušeně lze říci, že severní hranice tvoří Velký Kavkaz a jižní hranice Malý.
V Gruzii není mnoho jezer, ale v některých se nacházejí skupiny jezer tektonického, vulkanického, původu. Největší jsou Paravani , Karcachi a Paleostomi . 

Existuje mnoho přírodních památek v Gruzii: hory, ledovce, moře, jezera, řeky, vodopády, rokle a jeskyně.
Země se vyznačuje bohatým reliéfem, různých klimatických zón, jedinečných druhů dřev, podzemními termálními prameny a léčivým bahnem. Země je bohatá na balneoterapeutických zdravotních středisek; existuje 200 druhů minerálních vod s různým chemickým složením a terapeutickými účinky.
Díky své geografické poloze je zde nádherné moře ,ale i úžasná horská turistika .Horská střediska se vyznačují zdravým klimatem  a krásnnou turisty nedotčenou přírodou.
Gruzie je známá po celém světě jako země vinohradu a vinařské kultury a zemí s produkce kvalitních vín. Existují zde 400 místních druhů hroznů.
Různé a výrazné příklady gruzínské architektury je zastoupeno v starověkých chrámech, kostelech a pevnostech. Většina z gruzínských památek  je zařazena do seznamu kulturního dědictví.

Gruzínský folklór a vášnivý tanec jsou jedinečné jevy.Gruzínská polyfonní skladba "Chakrulo" je jedním ze světových folklorních písní, které se staly poselství lidstva mezi ostatními úspěchy po celém světě.
Tradice gruzínské slavnosti jsou známé po celém světě. Mnoho zahraničních hostů zaujalo pohostinství. Gruzínská tradiční kuchyně se vyznačuje originalitou a rozmanitostí pokrmů: šašlik, Chačapuri, khinkali, satsivi, ryby a souses okouzlí všechny hosty.
   
 

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz