Půjčení auta v Los Angeles-cesta po Kalifornii

Uvažujete o cestě do USA a Kalifornie potom pokračujte ve čtení, protože jsme pro Vás připravili návrh cesty pro cca 12 denní putování Kaliforníí autem.

Naše cesta začne na mezinárodní letišti Los Angeles, kde si vyzvedneme v půjčovně aut vozidlo, které lze rezervovat online u nás na webu >> zde.

Při rezervaci si vyberte vozidlo těch správných parametrů,které vám bude maximálně vyhovovat. Rezervaci je dobré vytvořit včas např 2-3 měsíce před cestou.V případě dvou osob a dvou větších zavazadel vám stačí vozidlo typu kompakt nebo dokonce úsporné jako jsou např Kia Rio nebo Nissan Versa. Pozor v USA jsou všechna vozidla s automatickou převodovkou a nařízení si rychle zvyknete. Je to velmi pohodlné. Cena na 14 dnů se pohybuje 8-10000 Kč. Některé půjčovny dávají dalšího řidiče zdarma a téměr všechny neomezený počet kilometrů. Ceny jsou uvedeny pro zimní a jarní měsíce, v letní sezonně mohou narůst i o 30%.

Pokud jste například 4 členná rodina  je dobré zvolit standartdní velikost vozidla jako je Toyota Corolla, Chrysler 200 nebo podobné. Cena na 14 dnů se pohybuje kolem 11 tisíc. V této cenové kategorii můžete půjčit auto v Los Angeles i v kategorii SUV např Toyota RAV nebo Ford Escape.Rezervovat můžete auto od mnoha půjčoven,v Los Angeles samořejmě vládnou ty americké Alamo, Thrifty, Dollar a Budget. Věšina půjčoven aut nabízí vozidla s plnou nádrží a vracíte auto také s plnou. V USA také půjčovny nepožadují žádnou spoluúčast což je oproti Evropě výrazná úleva. Přesto mohou blokovat na kreditní kartě řidiče částku k pokrytí pokut, mýtného apod.

V USA si vystačíte s řidičským průkazem ČR jako členské země EU.

Věk řidiče v USA pro půjčení auta musí být 25 let a výšše, mladší řidiči za poplatek cca 25 USD/den.

Základní trasa s pronajatým vozidlem začíná po prohlídce Los Angeles sněrem na sever do ještě možná zajímavějšího města San Francisca. Cesta je dlouhá cca 650 km tzn zkušený řidič přejede během dne. Po cca 2 denní prohlídce města  zamíříme na východ směr Yellowstonský národní park, ubytování třeba v městečku Mariposa. Cesta Vám zabere necelé 3 hodiny. Na Yellowstone si vyhradte alepoň 3 dny. Poté následuje cesta do Sequoia Národní park přes Fresno,která vám opět nezabere více nž 2,5 hodiny. Ubytování nejdete  před vjezdem do parku v Three Rivers. Na tento park stačí 2 dny. Poté se přesouváme autem výrazně na jih do Joshua národní park kde stačí 1-2 dny. Další den už můžete směřovat na samotný jih státu Kalifornie do města San Diego zde stojí za návštevu světoznámá safari a zoo, ale hlavně Sea world tedy Mořský svět. Poté se už kolem Tichého oceánu můžete přesouvat opět směrem k metropoli Los Angeles, pokud máte menší děti asi budé těžké nezastavit se v Disneylandu v Anaheimu. Tato popsaná trasa měří cca 2100 km s patří ktěm méně náročným. Pokud chcete najet a vidět ještě více stojí za zmínku třeba Grand Canyon, který je od Los Angeles vzdálený 780 km.

Vozidlo opět vracíte s plnou nádrží na letišti v Los Angeles, tzn hledejte ukazatele „Car Return“ a poté Vás již kyvadlový autobus dopraví i se zavazadly před požadovaný terminál. 

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz