Přímá linka Wizzair na Island

Další výborná zpráva pro cestovatele a milovníky ostrova Island. Z Prahy začíná létat do Keflaviku-Reykjavík od letního letového (31.5.2017) i společnost Wizzair.
Po ČSA je to další přímý dopravce na Island. Dá se očekávat cenový boj s letenkami v cenách okolo 4000,-
Wizzair nasazuje stroj A320 linka  W6 2723 v 6:30 z Prahy, v Reykjavíku přistane v 8:40 místního času, na zpáteční let startuje v 9:20 hodin pod kodem W6 2724 a do Prahy se vrátí v 15:05.

Nezbývá než se vybrat to správné auto za ty nejlepší ceny přímo na letišti Keflavik. Vybírat můžete od místních,ale i mezinárodních autopůjčoven od malých vozidel jako jsou VW Polo po SUV typu Nissan Xtrail apod.Vozidla mají havarijní pojištění,ale cena nezahrnuje spoluúčast,která je blokována během pronájmu vozidla na kartě řidiče. Připojištění spoluúčasti je možné rezervovat od pojištovny AXA spolu s vozidlem.

Nabídka vozidel letiště Keflavik >>zde<<

Letenky na Island můžete rezervovat online >>zde<<

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz