Nové destinace Ryanair z Prahy do Malagy a další

Irský nízkonákladový letecký dopravce Ryanair v Praze oznámil zahájení provozu na osmi nových linkách. Konečne se v Praze dočkáme silnější konkurence a lepších cen. Zejména španělské destinace Malaga a Barcelona bude extrémně žádaná.K jednotlvým destinacím Vám připojujeme nabídku vozidel všech autopůjčoven na jednotlivých letištích. Ceny jsou konečné s možností okamžité rezervace vybraného auta.

Od zimního letového řádu 2017 bude nově létat Ryanair do následujících destinací:

Barcelona (denně)>>půjčovna aut letiště Barcelona

Malaga (2x týdně) >>půjčovna aut letiště Malaga HIT!!

Bolona(3x týdně)>>půjčovna aut letiště Bolona

Budapešt (5x týdně)>>půjčovna aut letiště Budapešt

Edinburgh (3x týdně)>>půjčovna aut letiště Edinburgh

Eindhoven (denně) >>půjčovna aut letiště Eindhoven

Krakov (2x týdně) >>půjčovna aut letiště Krakov

Madrid (4x týdně) >>půjčovna aut letiště Madrid

 

Většího počtu letů se dočká i trasa do Londýna (dvakrát denně) a Liverpoolu na severu Anglie, kam se bude celoročně.

Speciální tarify letenek jsou již v prodeji tak nevájte s jejich nákupem i na našem webu >>zde

 

 

Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz