Reference zákazníků

vašek, Brno

meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl půjčené auto v Los Angeles tak Alamo fungovalo líp a měli i o malinko lepší cenu.

Pavelš, Břeclav

Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

jarka, Plzen

prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili za 4 dny 920 kč což je cena velmi dobrá,samořejmě úplně mimo sezonu ,ale na Sardinii bylo přijemných  20 C. Počítejte s kaucí cca 1000-1500 EUR. Ceny v Olbii nebo Algheru jsou téměř stejné.

Milan,

pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Radim, praha 6

Na dovolenou a zároven na golf jsem potřeboval velké auto pro rodinu a dva bagy,pres vas portal jsem rezervoval 9 mistne ve  Faro,Portugalsko. Předání auto proběhlo přímo na letišti Faro vcelku v pohodě vzhledem k místní mentalitě lidí:-) Auto si pořádně zkontrolujte případně nafotte škrábance a podobně.

Martin, Most

7 dní pronájem auta v Alicante za 1900 Kč? koncem listopadu..asi mají nadbytek kapacity v mimosezoně, ale opravdu ta cena fungovala..jeste zahrnuta spoluucast.pronajem od Goldcar, auto melo najeto sice 68500 km (ford Fiesta),ale žádný technický nebo jiný problém, interier uz mel neco za sebou.auto poslouzilo.dojeli jsme az do malagy coz je najkych 470km jednim smerem.

ivana, Turnov

Jedna z mála půjčoven kam se dá kdykoliv dovolat,zeptat se , poradit jak a kde půjčit auto dotázat se na pojištění apod . Děkuji za pomoc při změně termínu.Děkuji s pozdravem Ivana Holcová

roman,

Pronájem auta v Keflaviku na letišti proběhl dle objednávky, v půjčovně byli ochotni a vyvsvětlili nám pravidla provozu na Islandu, deposit 800Eur nám byl blokovaný na kreditce . Vozidlo jsme měli od Geysir-místni autopůjčovna opravdu spolehlivé kvality.Island je úžasný a perfektní zážitek,příroda a lidi.Diky autopujcovnalevne.cz jsme ziskali pomerne slušnou cenu za pronájem. Určitě nenechávejte půjčení auta až po příletu do Kaflaviku pak ty ceny můžou být i dvojnásobné.

Markovi, Praha

zatim nehodnotime, pouze jsme udělali rezervaci auta Ford Fiesta na letišti v Bari na září 2013 a chystáme se ject na jih cca 390 do Kalábrie až do Tropea. Tak snad bude vše ok. Cena pronájmu tohoto auta nás vyšla na 3300Kč na 6 dní.

Daniel, Dublin

Rezervace v den vyzvednutí vozidla nebyl problém.díky za rychlou akci a levnou cenu!at se daří


Půjčovna aut online

Chceme být Vaším partnerem při hledání, porovnávání a výběru pronájmu auta v ČR a zahraničí. Neděláme věci komplikovaně a nabízíme ty nejlepší ceny, které zahrnují pojištění, poplatky, neomezený počet kilometrů i asistenci při poruše. Nabízíme půjčení auta s automatickou převodovkou ve všech kategoriích vozů. Automobily jsou vždy v perfektním technickém stavu a čistotě. V rezervačním systému naleznete modely světových značek Ford, Audi, Volkswagen, Mercedes. Většina vozů je mladší dvou let. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem Cartrawler.

Nabízíme vozy od Europcar, Avis, Hertz, Thrifty car, Sixt, Alamo, Goldcar, Budget, Dollar rent a car a dalších ověřených světových značek. Každý zákazník v Půjčovna aut získá za své peníze maximum kvality a skvělý zákaznický servis denně od 9 do 22h. Nabízíme vozy pro vaší dovolenou nebo na vaší služební cestu do zahraničí. Přejeme Vám mnoho štastných kilometrů a ty nejlepší zážitky z cest.Reference zákazníků

  • vašek, Brno

    meli jsem půjčené auto od společnosti AVIS v Miami na Floridě,bohužel personál nebyl úplně ochotný,ale auto jsme dostali v pořádku,zablokovali nám kauci 500 usd.Možná příště budu zvažovat spíše Alamo nebo Thrifty.Když jsem měl..

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@pujcovnaautlevne.cz